Ogłoszenia duszpasterskie 16-06-2024

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                      16 czerwca 2024

1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

2.Minęła już  połowa czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Jezus codziennie na nas czeka podczas każdej Mszy Świętej i czerwcowego nabożeństwa.

3. Dziś gościmy w naszej wspólnocie parafialnej  misjonarza pracującego w Papui Nowej Gwinei ks. Sławomira Porębskiego. Dziękujemy Bogu za jego obecność wśród nas. Wyrazem naszej wdzięczności będzie taca  przeznaczona dzis na potrzeby misyjne ks. Sławomira.

4. Dziś po mszy św. o godz.12.00. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.