Ogłoszenia duszpasterskie 09-08-2020

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 9 sierpnia 2020

1. W tym tygodniu w czwartek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszam do udziału w modlitwie ku czci Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16.00.
  2. W uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej, 15 sierpnia, Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. Przeżywana tego dnia 100 rocznica bitwy warszawskiej będzie dla nas szczególną okazją do modlitwy za Ojczyznę.
  3. Tradycyjne błogosławieństwo kwiatów i ziół w uroczystość Wniebowzięcia NMP podczas wszystkich Mszy Świętych.
  4. Pragnę bardzo podziękować Panu Włodzimierzowi Jagieła za przerobienie wjazdu dla osób niepełnosprawnych przed naszym kościołem. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dziękuję kilku osobom za ofiary indywidualne na ogrzewanie naszego kościoła.
  6. Dziękuję bardzo parafianom z ul. Bór nr 162, 158, 152A za posprzątanie kościoła i kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać. Państwu Maszkowskim dziękuję za czerwone mieczyki.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
14 VIII – św. Maksymilian Maria Kolbe (1894-1941), polski franciszkanin, apostoł Niepokalanej, męczennik w Auschwitz,
15 VIII – Najświętsza Maryja Panna w tajemnicy Jej wniebowzięcia.