Ogłoszenia duszpasterskie 03-11-2019

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3 listopada 2019

  1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.
  2. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.
  3. Naszą modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy ofiarowali Panu Bogu w tygodniu o godz. 16.15 i dziś w niedzielę również o godz. 16.15.
  4. W tym tygodniu w piątek 8 listopada wyjazd do chorych od godz. 9.30.
  5. Za tydzień po mszy św. o godz. 12.00. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  6. Dziękuję bardzo rodzinom Maszkowski, Adamkiewicz, Tamborowski i Bartelak za chryzantemy, które posłużyły do dekoracji na uroczystość Wszystkich Świętych i na tydzień modlitw za zmarłych z naszych rodzin.
  7. Dziękuję bardzo parafianom z ul. Kusocińskiego nr: 287, 256 i 242A za posprzątanie kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
4 XI – św. Karol Boromeusz (1538-1584), biskup Mediolanu, uczestnik Soboru Trydenckiego, patron katechistów i katechumenów,
9 XI – rocznica poświęcenia bazyliki laterańskiej.