Ogłoszenia duszpasterskie 06-08-2023

OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – (Przemienienie Pańskie) 6 sierpnia 2023

  1. Dziś w święto Przemienienia Pańskiego w naszej parafii przeżywamy Dobę Eucharystyczną. Rozpoczęliśmy ją wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 7.00 a zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Znajdźmy czas na uwielbienie Jezusa Eucharystycznego.
  2. Dzisiaj w Lizbonie zakończenie 37 Światowych Dni Młodzieży z udziałem papieża Franciszka przeżywanych pod hasłem ,,Maryja wstała i poszła z pośpiechem”.
  3. W tym tygodniu w niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszam do udziału w modlitwie ku czci Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16.00. Po zakończonym różańcu już nie będzie mszy św. W naszej parafii nie ma wieczornych mszy św. niedzielnych.
  4. Dziękuję bardzo pani Annie Szczepańczyk za kwiaty, które zdobią prezbiterium i ołtarz Matki Bożej. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Za tydzień o posprzątanie kościoła proszę parafian z ul. Poręby numery: 28, 29, 33/35.