Ogłoszenia duszpasterskie 20-08-2023

DWUDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 20 sierpnia 2023

  1. W tym tygodniu w sobotę przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej głównej patronki naszej Archidiecezji. Msza Św. o godz. 8.00. i godz. 17.00. Bardzo zachęcam i jednocześnie proszę, żeby przynajmniej trzy osobowa delegacja z naszej parafii brała udział w wigilii uroczystości NMP Częstochowskiej. 17.15 Nieszpory w katedrze, procesja na Jasną Górę i Msza św. na Szczycie Jasnogórskim.
  2. Pragnę bardzo podziękować Pani Annie Szczepańczyk za podarowane do naszego kościoła piękne kwiaty ze swojego ogrodu.
  3. Zapraszam na wspólne pielgrzymowanie na Jasną Górę w czasie nowenny 23 sierpnia w środę wraz z parafią Wniebowstąpienia Pańskiego w Brzezinach Wielkich. Parafianie z Brzezin przyjdą do nas do parafii o godz. 16.00 i po półgodzinnym postoju wyruszymy razem o godz. 16.30 do naszej Matki i Królowej. Msza na Szczycie Jasnogórskim o godz.18.30 .
  4. Pragnę jeszcze raz bardzo podziękować tym wszystkim, którzy przyjęli pod swój dach pielgrzymów, bądź na nocleg lub na prysznice. Dziękuję za okazane serce i za przyjęcie dwóch grup pielgrzymów.