Ogłoszenia duszpasterskie 17-01-2021

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 stycznia 2021

  1. W całym Kościele od jutra rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie na każdy dzień.
  2. W tym tygodniu przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  3. Dziękuję bardzo panom: Bogusławowi Machurze i Zygmuntowi Morawcowi za rozładunek węgla.
  4. Dziękuję bardzo parafianom z ul. Korkowej numery: 40, 42, 48 i 50 za posprzątanie kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.