Ogłoszenia duszpasterskie 25-06-2023

DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 25 czerwca 2023

  1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.
  2. Rozpoczęliśmy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzę bezpiecznych wakacji.
  3. Dziś po mszy św. o godz.12.00. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. Lipiec w dawnej tradycji Kościoła poświęcony był czci Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela. Zachęcam do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana, którą możemy odnaleźć w modlitewnikach lub w internecie.
  5. Bardzo dziękuję parafian z ul. Wypalanki nr 38 i 21 za posprzątanie kościoła i kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać.