Ogłoszenia duszpasterskie 27-09-2020

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 27 września 2020

  1. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg.
  2. Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się w dni powszednie o godz. 16.30.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne nabożeństwa według stałego porządku. Spowiedź św. w piątek o godz. 16.00. Z kapłańską posługą odwiedzę chorych od godz. 8.30.
  4. Jutro przypada Dzień Św. Patrona Arcybiskupa Wacława Depo- Metropolity Częstochowskiego. W naszych modlitwach polecajmy Jego posługę w Kościele Częstochowskim.
  5. Dziękuję za ofiary na ogrzewanie kościoła parafianom ul. Zuchów. Dziękuję również osobom zbierającym te ofiary.
  6. Dzieci z klasy 3 szkoły podstawowej, które chciałyby w naszej parafii przyjąć sakrament pierwszej komunii św. proszę o zapisanie się w zakrystii. I komunia św. w naszej parafii odbędzie się 6 czerwca 2021 r.
  7. Bardzo dziękuję Nowożeńcom za posprzątanie kościoła i kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać.