Ogłoszenia duszpasterskie 02-20-2022

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2 października 2022

  1. W dzisiejszą niedzielę Pan Jezus podkreśla nieocenioną moc wiary. W październikowym czasie modlitwy różańcowej, rozważając tajemnice z życia Chrystusa i Matki Bożej, odradzamy i umacniamy naszą wiarę. Niech nie zabraknie osobistego wysiłku w pomnażaniu daru, który otrzymaliśmy na chrzcie św.
  2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych w tygodniu o godz. 16.30.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Tradycyjne nabożeństwa według stałego porządku. Spowiedź św. w piątek o godz. 16.00. Z kapłańską posługą odwiedzę chorych od godz. 8.30.
  4. Dziś po mszy św. o godz.12.00 spotkanie z z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.
  5. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Irenę Markowską i śp. Gabrielę Pala. Wieczny odpoczynek…