Ogłoszenia duszpasterskie 09-10-2022

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 9 października 2022

  1. Za tydzień w całej Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Tegoroczne przesłanie brzmi ,, Blask Prawdy”. Tego dnia przeprowadzimy zbiórkę ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. W niedzielę 16 października zapraszam wszystkich parafian na Odpust ku czci naszej patronki św. Jadwigi Śląskiej. Suma Odpustowa o godz.12.00. Będzie odprawiona przez Kanclerza Kurii Metropolitalnej w Częstochowie ks. prałata Mariana Szczerbę.
  3. W piątek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W naszych modlitwach nie zapominajmy o tych, którzy trudzą się nad przekazywaniem wiedzy i kształtowaniem postaw młodego pokolenia w naszym kraju.
  4. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych w tygodniu o godz. 16.30. Przypominam wiernym o możliwości uzyskania odpustu za pobożne odmówienie różańca św. pod zwykłymi warunkami. W czwartek na godz. 16.00. zapraszam na Różaniec Fatimski.
  5. Bardzo dziękuję Nowożeńcom za dekorację kwiatową.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Adelę Żelazną. Wieczny odpoczynek…