Ogłoszenia duszpasterskie 25-09-2022

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 25 września 2022

1. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg.
  2. Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się w dni powszednie o godz. 16.30.
  3. W środę Dzień Św. Patrona Arcybiskupa Wacława Depo- Metropolity Częstochowskiego. W naszych modlitwach polecajmy Jego posługę w Kościele Częstochowskim.
  4. Dziś po mszy św. o godz.12.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  5. Za tydzień po mszy św. o godz.12.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
  7. Dziękuję za ofiary na ogrzewanie kościoła parafianom ul. Korkowej, ul. Irydowej , ul.Grzybowskiej i z ul. Witaminowej. Dziękuję również osobom zbierającym te ofiary.
  8. Bardzo dziękuję pani Annie Szczepańczyk za kwiaty ze swego ogrodu dla naszego kościoła.