Ogłoszenia duszpasterskie 05-07-2020

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 5 lipca 2020

  1. Dziś o godz. 12.00. Uroczystość I Komunii św. dla dzieci ze Szkoły Katolickiej z ul. Górnej 12 z zachowaniem wszystkich obostrzeń sanitarnych.
  2. We wtorek 7 lipca wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi pielgrzymujemy na Jasną Górę na godz. 17.30. Z tej racji nie będzie i mszy św. parafialnej.
  3. Wielka moja prośba o zbiórkę ofiar na ogrzewanie naszego kościoła. W ciągu całego roku odbywają się takie trzy zbiórki: w kwietniu, lipcu i wrześniu.W tym roku z powodu epidemii nie było zbiórki w kwietniu. Będą tylko 2 zbiórki w lipcu i wrześniu.
  4. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie kościoła i kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Jakub Adamus z naszej parafii i Kornelia Twardowska z parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Krakowie. Jest to zapowiedź druga. Jeśli by ktoś wiedział o przeszkodach zaistniałych między tymi osobami zobowiązany jest w sumieniu zgłosić to w kancelarii parafialnej.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
11 VII – św. Benedykt (ok. 480-547), ojciec monastycyzmu zachodniego, założyciel i opat klasztoru Monte Cassino, patron Europy.