Ogłoszenia duszpasterskie 12-07-2020

PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 12 lipca 2020

  1. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Chrystusem.
  2. Jutro przypada 13 dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej odprawimy o godz. 16.00.
  3. W tym tygodniu nie będzie mnie w parafii od wtorku do soboty. W razie ważnych spraw duszpasterskich proszę o kontakt telefoniczny.
  4. Bardzo dziękuję za ofiary na ogrzewanie naszego kościoła parafianom z ul. Korkowej, ul. Irydowej, ul. Grzybowskiej, ul. Bór i ul. Jantarowej. Bardzo dziękuję osobom zbierającym te ofiary.
  5. Dziś wybory prezydenckie. Pamiętajmy o naszym obywatelskim obowiązku wzięcia udziału w wyborach.
  6. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Emil Smoliński z naszej parafii i Katarzyna Smużniak również z naszej parafii. Jest to zapowiedź pierwsza. Bernadetta Wojtyla z naszej parafii i Mateusz Kozak z parafii NSPJ w Koszęcinie. Zapowiedź pierwsza. Jeśli by ktoś wiedział o przeszkodach zaistniałych między tymi osobami zobowiązany jest w sumieniu zgłosić to w kancelarii parafialnej.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
15 VII – św. Bonawentura (1221-1274), biskup, Doktor Kościoła, autor traktatów teologicznych i życiorysów św. Franciszka,
16 VII – Matka Boża z góry Karmel, patronka duchowych synów proroka Eliasza, karmelitów.