Ogłoszenia duszpasterskie 06-09-2020

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 6 września 2020

  1. Sprawowana przez nas Eucharystia jest szczytem życia religijnego chrześcijan. W Eucharystii prawdziwie obecny jest i udziela daru zbawienia nasz Pan Jezus Chrystus.
  2. Nabożeństwa fatimskie odprawiane od maja w naszej parafii są wypełnieniem woli Maryi i odpowiedzią na Jej objawienie i słowa w Fatimie. Zapraszam do udziału w nabożeństwie w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
  3. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego to rozpoczęcie formacji do przyjęcia sakramentów bierzmowania i pierwszej komunii św. Dzieci z klasy 3 szkoły podstawowej, które chciałyby w naszej parafii przyjąć sakrament pierwszej komunii św. proszę o zapisanie się w zakrystii. I komunia św. w naszej parafii odbędzie się 6 czerwca 2021 r. I komunia św. będzie wraz z grupą 7 osób z klasy 4, która z racji epidemii koronawirusa przełożyła tę uroczystość na następny rok. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania będzie miała spotkanie w niedzielę 20 września po mszy św. o godz. 12.00.
  4. Moja wielka prośba o zebranie ofiar na ogrzewanie naszego kościoła. W każdym roku mamy takie trzy zbiórki. W tym roku z racji epidememii koronawirusa nie było pierwszej wiosennej zbiórki, więc tym bardziej proszę o tę wrześniową ostatnią zbiórkę w tym roku.
  5. Bardzo dziękuję Nowożeńcom za kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Teresę Świąć. Wieczny odpoczynek…