Ogłoszenia duszpasterskie 12-02-2023

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                  12 lutego 2023

1. Z racji Światowego Dnia Chorych mamy dzisiaj zapowiadaną zbiórkę do puszek na Katolicki Ruch Dobroczynny BETEL.

2. Za tydzień w niedzielę 19 lutego  msza św. o godz. 12.00 dla  dzieci przygotowujących się do sakramentu pierwszej komunii świętej. Dzieci przynoszą świece, które zostaną poświęcone.

3. Bardzo dziękuję tym osobom, które rozebrały bożonarodzeniową szopkę i choinki. Cieszę się  i dziękuję tym bardziej, że była spora grupa osób i bardzo szybko nam ta praca poszła.

4.  Dziękuję bardzo parafianom z ul. Kosiarzy i z ul. Korkowej numer 25   za posprzątanie kościoła i kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać.

5. Zbiórka elektrośmieci,