Ogłoszenia duszpasterskie 13-06-2021

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                      13 czerwca 2021

1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

2. Zachęcam do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa o godz. 16.45.

3. 27 czerwca w niedzielę o godz. 12.00. będziemy przeżywać w naszej parafii 80 urodziny i 55 rocznicę kapłaństwa ks. Generała Stanisława Rospondka. Serdecznie zapraszam parafian na tę uroczystość. Zaproszenia są na stoliku przed wyjściem z kościoła.

4. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Wojciech Włodarczyk z naszej parafii i Agnieszka Kulej z parafii św. Stanisława BM w Częstochowie– zapowiedź pierwsza. Jeśli by ktoś wiedział o przeszkodach zaistniałych między tymi osobami zobowiązany jest w sumieniu zgłosić to w kancelarii parafialnej.

5. Za tydzień o posprzątanie kościoła proszę parafian z ul. Wypalanki nr 97 i 78.