Ogłoszenia duszpasterskie 14-04-2024

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY 14 kwietnia 2024
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Wiara w zmartwychwstanie Chrystusa staje się naszym udziałem dzięki świadectwom przekazanym nam na kartach Nowego Testamentu. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest dla nas zachętą do częstszego sięgania po Pismo Święte, które jest niewyczerpanym źródłem mądrości i przewodnikiem na drogach wiary.
  2. Dziś na godz. 14.30. proszę kilka osób o pomoc w rozebraniu Grobu Pąńskiego. Dziękuję już bardzo tym osobom które rozebrały ciemnicę. Serdeczne Bóg zapłać.

3.Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda  prosi nas, aby najbliższą niedzielę uczynić dniem szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego. Proszę, aby we wszystkich kościołach w Polsce, na każdej Mszy Świętej, modlić się w tej intencji – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

  1. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Robert Atłasik z naszej parafii i Klaudia Bilska z parafii św. Elżbiety Węgierskiej w Częstochowie– zapowiedź druga. Jeśli by ktoś wiedział o przeszkodach zaistniałych między tymi osobami zobowiązany jest w sumieniu zgłosić to w kancelarii parafialnej.

O poszanowanie