Ogłoszenia duszpasterskie 14-11-2021

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU              14 listopada 2021

1. Pan Jezus zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu ufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.

2. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej.

3. Za tydzień w niedzielę  na mszy św. o godz. 12.00  będziemy gościć dzieci z kl. III Akademii Soward. Dzieci otrzymają modlitewniki.

4. Bardzo dziękuję Pani Laurze Modrzewskiej za domalowanie aureoli błogosławionemu Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu.

5. Bardzo dziękuję parafianom z ul. Poręba nr 29 i 33/35 za posprzątanie kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.

6. Przez cały miesiąc listopad naszymi ofiarami chcemy wesprzeć rodzinę śp. Moniki Rak z domu Świątek – młodej żony i matki.  Przez cały miesiąc listopad będzie wystawiona puszka do której będziemy mogli wrzucać nasze ofiary, które będą wsparciem dla tej rodziny.

7. W piątek odbył się pogrzeb śp. Antoniny Janiny Grzyb. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.