Ogłoszenia duszpasterskie 15-03-2020

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 15 marca 2020

1. Dzisiejsza Ewangelia przynagla nas do wkroczenia na drogę nawrócenia. Czas Wielkiego Postu stwarza ku temu wiele niepowtarzalnych okazji – jest bowiem czasem łaski od Pana.
  2. W czwartek 19 marca przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła.
  3. Wielkopostne nabożeństwa: Droga Krzyżowa oraz Gorzkie Żale decyzją ks. Arcybiskupa są zawieszone aż do odwołania.
  4. Wielkie podziękowanie dla Grzegorza i Aliny Bajdor za podarowanie dla naszego kościoła szyn dla wózków inwalidzkich, które zostały wykorzystane na podjazd dla niepełnosprawnych przed naszą świątynią.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, która pomoże nam owocnie przeżyć czas Wielkiego Postu.
  6. Zarządzenie ks. Arcybiskupa dotyczące zasad profilaktyki w pełnieniu posługi duszpasterskiej w związku z zagrożeniem epidemiologicznym….