Ogłoszenia duszpasterskie 18-10-2020

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 18 października 2020

1. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Niech intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej.
  2. W intencjach misyjnych będziemy modlić się szczególnie podczas nabożeństw różańcowych codziennie o godz.16.30.
  3. Składam podziękowanie wszystkim osobom z naszej wspólnoty parafialnej, którzy byli obecni na naszym odpuście parafialnym ku czci św. Jadwigi Śląskiej.
  4. Zbliża się wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Na stoliku wyłożone są kartki na tzw. wypominki. Pamiętajmy o naszych zmarłych w osobistych modlitwach i polecajmy ich modlitwom Kościoła.
  5. W czwartek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.
  6. W związku z zaostrzeniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego w sytuacji pandemii, konieczne jest zastosowanie się do nich także w kwestii działalności duszpasterskiej Kościoła. Wobec ograniczenia w liczebności wiernych mogących uczestniczyć w liturgii w „strefie czerwonej” – jedna osoba na siedem metrów kwadratowych -w naszym kościele mogą być po przeliczeniu maksymalnie 72 osoby. Pamiętajmy o noszeniu maseczek w kościele.
  7. Za tydzień po mszy św. o godz.12.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. (odwołane-pandemia)
  8. Za tydzień na mszy św. o godz.12.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Św. Dzieci otrzymają różańce.(odwołane-pandemia)