Ogłoszenia duszpasterskie 20-02-2022

SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 20 lutego 2022

  1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.
  2. We wtorek z okazji Święta Katedry Świętego Piotra Apostoła, podczas Mszy Świętej o godz. 17.00. będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla papieża Franciszka.
  3. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w pierwszą niedzielę wielkiego postu 6 marca po mszy św. o godz.12.00.
  4. Bardzo dziękuję p. Wiesławowi Kołodziejowi za wywiezienie choinek, które były dekoracją bożonarodzeniową. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Krystyna Górniak. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.