Ogłoszenia duszpasterskie 23-08-2020

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 23 sierpnia 2020

  1. Przesłanie liturgii Słowa uświadamia nam jak ważna jest wierność Bogu na co dzień i miłość do Niego.
  2. W tym roku nie grupowo tylko indywidualnie będziemy pielgrzymować na Jasną Górę w czasie nowenny przygotowującej do uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej. Z racji tego, że parafią Wniebowstąpienia Pańskiego w Brzezinach Wielkich z racji epidemii koronawirusa nie organizuje w tym roku pielgrzymki, więc i my będziemy pielgrzymować indywidualnie. Msza przed szczytem jasnogórskim dzisiaj o godz. 18.30.
  3. W środę przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – głównej Patronki naszej Archidiecezji. Msza Św. o godz.17.00.
  4. Dziękuję bardzo parafianom z ul. Bór numery 232/234 i 230A za posprzątanie kościoła i kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać.