Ogłoszenia duszpasterskie 23-10-2022

TRZYDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 23 października

1. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. W intencjach misyjnych będziemy modlić się szczególnie podczas nabożeństw różańcowych o godz.16.30.
  2. Składam podziękowanie wszystkim osobom z naszej wspólnoty parafialnej, którzy byli obecni na naszym odpuście parafialnym ku czci św. Jadwigi Śląskiej.
  3. Zbliża się wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Na stoliku wyłożone są kartki na tzw. wypominki. Pamiętajmy o naszych zmarłych w osobistych modlitwach i polecajmy ich modlitwom Kościoła.
  4. Za tydzień po mszy św. o godz. 12.00. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  5. Msza św. dla dzieci z kl. 3 przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej będzie w niedzielę 20 listopada o godz. 12.00. Dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa.
  6. Bardzo dziękuję parafianom z ul. Korkowej numery 11, 42, 48 i 50 za posprzątanie kościoła i kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać.