Ogłoszenia duszpasterskie 25-07-2021

SIEDEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                25 lipca 2021

1. Pan Jezus zawsze dostrzega potrzeby tych, którzy do Niego przychodzą. Chojną ręką karmi głodnych, ale nakazuje uczniom pozbierać ułomki, aby nic się nie zmarnowało. Zachęca nas, abyśmy nie marnowali żywności, którą możemy dzielić się z głodnymi. Mamy wspólnie dbać o dobre wykorzystanie Bożych darów.

2. Jutro wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Byli oni dziadkami Pana Jezusa, dlatego zachęcam w tym dniu do serdecznej modlitwy za naszych dziadków: żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym – wieczne szczęście w niebie.

3. Pragnę bardzo podziękować panu Wiesławowi Kołodziej oraz panom Bogusławowi Machurze i Zygmuntowi Morawcowi za wywóz trawy skoszonej przy starym kościele. Serdeczne Bóg zapłać.

4.  Za tydzień o posprzątanie kościoła proszę parafian z ul. Wypalanki nr.81,70,64a,57 i 47.

5. W dzisiejszą niedzielę po wszystkich mszach św. pobłogosławię kierowców i ich pojazdy z racji przypadającego   wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.