Ogłoszenia duszpasterskie 26-06-2022

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 26 czerwca 2022

  1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.
  2. Rozpoczęliśmy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzę bezpiecznych wakacji.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wizyta u chorych w piątek od godz. 8.30. Spowiedź od godz.16.15. W sobotę różaniec od godz. 16.30.
  4. Lipiec w dawnej tradycji Kościoła poświęcony był czci Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela. Zachęcam do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana, którą możemy odnaleźć w modlitewnikach lub w internecie.
  5. Za tydzień o posprzątanie kościoła proszę parafian z ul. Korkowa nr 8, 10 i 16.