Ogłoszenia duszpasterskie 28-08-2022

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 28 sierpnia 2022

  1. Ostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach.
  2. W czwartek wspominamy ofiary II wojny światowej. Obchodząc 83 rocznicę hitlerowskiej agresji na Polskę, dziękujemy Bożej Opatrzności za polskich bohaterów i ostateczne ocalenie naszej ziemskiej Ojczyzny.
  3. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego to rozpoczęcie formacji do przyjęcia sakramentów bierzmowania i pierwszej komunii św. Dzieci z klasy 3 szkoły podstawowej, które chciałyby w naszej parafii przyjąć sakrament pierwszej komunii św. proszę o zapisanie się w zakrystii. I komunia św. w naszej parafii odbędzie się 4 czerwca 2023 r. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania będzie miała spotkanie w ostatnią niedzielę września po mszy św. o godz. 12.00. Zapraszam młodzież z klasy 6, 7 i 8.
  4. Dziękuję bardzo Nowożeńcom za posprzątanie kościoła i kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Z ogłoszeń gospodarczych. Rozpoczęliśmy prace związane z upiększaniem naszego ogrodu m.in. przycięcie tui, wycięcie suchych gałęzi i krzewów, przycięcie żywopłotu i wysypanie kamieni.